ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פאנלים סולאריים לבית

  עד לשנת 2016 מי שרצה להתקין מערכת  פנלים סולאריים על הגג וכחלק מכך, לייצר חשמל באופן עצמאי, מצא את עצמו נאלץ לשלם מס הכנסה, היטל השבחה ואף מתבקש להפוך לעוסק מורשה ולהגיש דוחות מותאמים.

  בדצמבר 2016, קרה דבר משמעותי כאשר הממשלה החליטה לתת פטור מכל אותן המחויבויות  – זאת כל עוד ההכנסה הפאסיבית מאותם פאנלים סולאריים לבית איננה עולה על 24 אלף ₪ בשנה.

  ההחלטה הזאת של הממשלה, גרמה לאנשים רבים להתחיל וליהנות מכל היתרונות אשר טמונים מהתקנת פאנלים סולאריים לבית ובראשם, חסכון משמעותי בהוצאות החשמל וכאמור, אפשרות ליהנות מהכנסה פאסיבית מבלי להשקיע כל מאמץ או עבודה לצורך המטרה.

  פאנלים סולאריים לבית – מתי מתחילים ליהנות מהרווחים?

  למעשה, ניתן להתחיל וליהנות מהיתרונות הרבים של פאנלים סולאריים לבית, ברגע שהצוות המקצועי אשר מוזמן לצורך המטרה, משלים את הליך ההתקנה.

  בעצם התקנת פאנלים סולאריים לבית, בעלי המערכת הופכים להיות יצרני חשמל עצמאיים לכל דבר ועניין.

  בנוסף למערכת, מותקנת בבית מונה אשר ייעודו לספור ולעקוב אחר הייצור של החשמל מהמערכת.

  חברת החשמל מציעה 2 מסלולים רלוונטיים עבור כל מי שבוחר להתקין פאנלים סולאריים לבית: במסלול הראשון, ניתן לקבל נקודות זכות על כל קילו וואט אשר מיוצר על ידי המערכת.

  חברת החשמל מאפשרת גם לקבל כסף בתמורה לחשמל המופק מהמערכת – היא משלמת סכום כסף קבוע מראש על כל קילו ואט אשר מיוצר על ידי המערכת ולא נעשה בו שימוש על ידכם.

  פאנלים סולאריים לבית מחיר משתלם במיוחד

  מבחינת התחזוקה, חשוב לציין שהתחזוקה של המערכת היא מינימאלית וכרוכה בעלות של כמה מאות שקלים בשנה, אך החיסכון בהוצאות החשמל רב ומשמעותית בהרבה מעלות ההחזקה.

  כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של המערכת, חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תתכנן ותתקין את המערכת ולוודא שמדובר בחברה אשר ערוכה לבצע את העבודה בצורה המיטבית- ממש כמו חברת אנרגיה מתקדמת.

  פאנלים סולאריים לבית פרטי

  כיום, התקנת פאנלים סולאריים לבית פרטי, נחשבת כהשקעה אטרקטיבית ומשתלמת.

  מעבר לתועלות הרבות הטמונות בעצם ההתקנה של הפאנלים, בשנים האחרונות חלה ירידה משמעותית במחיר ההתקנות ובנוסף, ניתן פטור למתקינים ממיסים שונים.

  מהסיבות הללו, כיום הדרך להפוך ליצרן אנרגיה, הינה קצרה ופשוטה וכל מה שצריך לצורך המטרה זה גג פרטי בגודל של מעל ל-60 מ"ר ורצון להשקיעה במערכת אשר עתידה לשרתם אתכם למשך שנים רבות (עד כ-25 שנה).

  היתרונות של פאנלים סולאריים לבית פרטי

  פאנלים סולאריים לבית פרטי טומנים בחום שורה ארוכה של יתרונות שחשוב להיות מודעים אליהם ובין היתר: החשמל אשר מיוצר באמצעות פאנלים סולאריים מתבצע בהליך אשר אינו פוגע בסביבה – אין פליטה של גזים רעילים בתהליך ולא נגרם כתוצאה ממנו שום נזק לסביבה.

  יתרון נוסף טמון בפוטנציאל של הפאנלים הסולאריים להניב רווח כלכלי, כאשר, מעבר לשימוש בפרטי בחשמל אשר ייוצר באמצעות המערכת, ניתן גם לקבל תגמול מחברת החשמל בעבור אותו החשמל שלא עשיתם בו שימוש.

  מעבר לכך, כיום, תהליך ההתקנה של הפאנלים הסולאריים הינו פשוט ומהיר – כאשר כל התהליך יכול לארוך מספר שבועות או חודשים בודדים.

  כאן חשוב לציין, כי יש לא מעט פרמטרים אשר ישפיעו על טיב העבודה של הפאנלים ובין היתר:

  גודל הגג, הכיוון אליו הוא פונה, מספר ימי השמש בשנה וכמובן, גם נצילות הפאנלים – חשוב לוודא שהפאנלים אשר מותקנים מתאפיינים באיכות גבוהה, מה שיבטיח נצילות טובה ותפוקה גבוהה.

  מעוניינים בפאנלים סולאריים?

  כל מה שאתם צריכים לעשות כעת, זה ליצור קשר עם חברה אשר מתמחה בהתקנת פאנלים סולאריים – כאשר יש לוודא שאתם מקפידים לבחור בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה.

  אותה החברה תשלח אנשי מקצוע מטעמה, על מנת לבדוק שיש היתכנות להתקנת הפאנלים על הגג וכמובן, תדאג לבצע את עבודת התכנון אשר קודמת להתקנה.

  בשלב הבא, היא תשלח מטעמה מתקינים מקצועיים אשר יתקינו את הפאנלים ואת שאר הרכיבים של המערכת הסולארית וזה הכול, בתוך זמן קצר תוכלו להתחיל וליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים באותה המערכת. חברתה אנרגיה מתקדמת הינה חברה מקצועית ואיכותית המספקת ומתקינה פאנלים סולאריים לבתים פרטים, עסקים ועוד.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    המרכז לאנרגיה מתקדמת

    ליצירת קשר

    שירותים נוספים

    התקנת פאנלים סולאריים

    בשנים האחרונות, נרשמת עלייה בביקוש למערכות סולאריות, כאשר, הממשלה מצדה נקטה בפעולות שונות על מנת...

    עוד על השירות

    מערכת סולארית מסחרית

    מערכת סולארית מסחרית, טומנת בחובה יתרונות רבים עבור כל מי שמחזיק בבעלותו מבנה מסחרי עם...

    עוד על השירות

    מערכות סולאריות ביתיות

    אם יש לכם גג, יש פעולה בה תוכלו לנקוט על מנת שאותו הגג יניב עבורכם...

    עוד על השירות