ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מערכת סולארית מסחרית

  מערכת סולארית מסחרית, טומנת בחובה יתרונות רבים עבור כל מי שמחזיק בבעלותו מבנה מסחרי עם גג בשטחו.

  ראשית כל, בכוחה של מערכת זו להפחית במידה משמעותית את גובה חשבונות החשמל – שכידוע, מגיעים לסכומים גבוהים במיוחד במבנים מהסוג הזה.

  שנית, מערכת זו תורמת במידה רבה לסביבה, היא איננה מזהמת והיא מסייע למאמץ הקולקטיבי של כל אזרחי העולם לשמור על איכות הסביבה.

  במידה והתקנת המערכת מתבצעת על ידי חברה מקצועית המתמחה באופן פרטני בהתקנות מערכות סולאריות מסחריות, ניתן יהיה ליהנות משקט נפשי בידיעה שמהערכת לא תפריע לניהול העסק ולמעשה היא כלל לא תהיה מורגשת – לעומת זאת התועלות שלה, יורגשו כל הזמן.

  כיצד להתכונן להליך התקנת מערכת סולארית מסחרית?

  ישנן מספר פעולות בהן חשוב לנקוט בדרך להליך התקנת מערכת סולארית מסחרית:

  ראשית כל, רק מי שהגג בבעלותו ויכול להוכיח זאת, יוכל להתקין את המערכת על גביו (יש להציג טופס הגג).

  לצורך התקנת מערכת סולארית מסחרית, שטח הגג חייב להיות בגודל של 200 מ"ר לפחות (רצוי מעל 300 מ"ר).

  יש לבדוק שהגג תקין והתשתיות שבו הינן טובות – ובמידה ולא, יש להזמין אנשי מקצוע על מנת שיטפלו באותן התשתיות.

  יש צורך בחיבור חשמל תלת פאזי – כאשר, גודל החיבור תלוי במידה רבה בגודל המערכת אשר מתוכננת להיות מותקנת על אותו הגג. חשוב שהגג יהיה חשוף לשמש ואינו מוצל בשעות האור.

  הליך התקנת מערכת סולארית מסחרית

  כאמור, מי שעומד בכל התנאים המקדימים להתקנת מערכת שכזאת, יוכל להזמין חברה מקצועית אשר מתמחה בהתקנה.

  הצוות המקצועי יגיע לבדוק את הגג ולוודא שהוא אכן מתאים להליך ההתקנה. בשלב הבא, יתחיל שלב התכנון של המערכת, אשר אמור להתבסס על מספר פרמטרים משפיעים. לאחר שהתכנון יושלם, ניתן יהיה לצאת לדרך ולהתחיל את הליך ההתקנה בפועל – כאשר, המערכת כוללת מספר רכיבים שונים וכל רכיב אמור להיות מותקן בצורה המדויקת והאיכותית ביותר, בכדי לאפשר למערכת לפעול כמתוכנן ולאפשר לבעליה ליהנות מכל יתרונותיה וזאת, לאורך תקופת זמן ארוכה – אשר יכולה להגיע ל-25 שנה. חברת אנרגיה מתקדמת הינה חברה מקצועית ואיכותית בכל הנוגע לתקנה ויצור של מערכות סולאריות מסחריות.

   

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    המרכז לאנרגיה מתקדמת

    ליצירת קשר

    שירותים נוספים

    פאנלים סולאריים לבית

    עד לשנת 2016 מי שרצה להתקין מערכת  פנלים סולאריים על הגג וכחלק מכך, לייצר חשמל...

    עוד על השירות

    התקנת פאנלים סולאריים

    בשנים האחרונות, נרשמת עלייה בביקוש למערכות סולאריות, כאשר, הממשלה מצדה נקטה בפעולות שונות על מנת...

    עוד על השירות

    מערכות סולאריות ביתיות

    אם יש לכם גג, יש פעולה בה תוכלו לנקוט על מנת שאותו הגג יניב עבורכם...

    עוד על השירות

    מערכת סולארית עסקית

    מערכת סולארית עסקית מהווה ככלי חשוב לייצור אנרגיה ירוקה בישראל.

    בעלי מבנים עסקיים, יכולים לעשות שימוש בגגות של המבנה, לצורך התקנת המערכת ומעבר לתרומה לסביבה, גם ליהנות מחסכון כספי גבוהה ואף מרווחים כספיים.

    המערכת מתבססת על קליטה של אנרגיית השמש, כאשר בכוחה להמיר אותה לאנרגיה חשמלית.

    ניתן להתקין את המערכת כמעט על כל סוגי הגגות ובין היתר, על גגות של מפעלים, בנייני משרדים ועוד..

    בכדי שמערכת סולארית עסקית תבצע את המצופה ממנה בצורה המיטבית, קיימת כמובן חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את המתקינים ולוודא שיש ברשותם את הידע המקצועי, הניסיון והכלים לבצע את ההתקנה המיטבית – כאשר, איכות ההתקנה תשפיע במידה רבה על פעולת המערכת.

    מבנה מערכת סולארית עסקית

    מערכות סולאריות עסקיות (מערכות פוטו וולטאיות), דומות במהותן למערכות הביתיות, כאשר, מה שיכול להיות שונה ביניהן נוגע לגודל המערכת.

    המערכת מורכבת מפאנלים סולאריים, אשר מורכבים מתאים סולאריים אשר עשויים מסיליקון – תפקידם של הפאנלים הוא למעשה להמיר את אנרגיית השמש לחשמל.

    רכיבים נוספים אשר יהוו חלק מהמערכת הם: אופטמייזר, ממיר מתח וזרם, מונה לייצור חשמל (אשר ייעודו להציג כמה חשמל אותה המערכת מייצרת) – כאמור, חברת החשמל משלמת לבעל המערכת עבור החשמל המיוצר באמצעותה ובכדי לדעת בכמה חשמל מדובר, חייבים להתקין מונה ייעודי אשר יספק את אותו המידע.

    תחזוקת מערכת סולארית עסקית

    במידה והמערכת הסולארית תתכונן לפרטי פרטים ותותקן בצורה מקצועית, התחזוקה אשר תידרש לאורך השנים תהיה מינימלית, אך יחד עם זאת, בכדי שהמערכת תשרת את בעליה נאמנה לאורך שנים רבות, יש מספר פעולות תחזוקה, עליהן חשוב להקפיד ובין היתר: שטיפה וניקיון של הפאנלים הסולאריים כ-3 פעמים בשנה.

    חשוב להזמין מעת לעת איש מקצוע על מנת שזה יבדוק את תקינות המערכת ויוודא שהיא אכן מבצעת את עבודתה בצורה המצופה – כמובן, שאם חשים בירידה בתפוקה, החשיבות של הזמנת חברה מקצועית בכל הנוגע למערכות סולאריות הינה הכרחית.  חברת אנרגיה מתקדמת מספקת ומתקינה מערכות סולאריות עסקיות ופרטיות, איכותיות ומקצועיות.

    מערכות סולאריות מסחריות

    השקעה במערכות סולאריות מסחריות היא השקעה לטווח ארוך, כאשר השקעה זאת, מאפשרת למפעלים ובתי מסחר, להתייעל, להפיק לעצמם את מרבית החשמל בו הם משתמשים וליהנות כתוצאה מכך, מחיסכון כספי משמעותי.

    כמובן, שהמערכת נחשבת גם כידידותית לסביבה ועצם הידיעה שבעצם התקנתה והשימוש בה, נתרמת תרומה גבוהה לאיכות הסביבה, תורמת רבות להרגשה טובה.

    התקנת המערכת נחשבת כיום לפשוטה יחסית והתחזוקה של המערכת יכולה להתבצע בצורה עצמאית או באמצעות הסכם תחזוקה מול החברה המתקינה.

    הרכיבים של מערכות סולאריות מסחריות ותפקידיהם

    מבחינת הרכיבים הרי שמערכת סולארית מסחרית כוללת את הרכיבים הבאים:

    • תאים פוטו וולטאיים – אשר תפקידם הוא למעשה לייצר זרם חשמלי.
    • ממיר – תפקידו להמיר את הזרם הישר לזרם חלופי המתאים לרשת החשמל הארצית.
    • מערכת הארקה.
    • מתקן המחבר את המערכת אל הגג – מונע את הצורך בביצוע קידוחים או בגרימת נזק לגג.
    • חווטים, מפסקים וציוד נלווה.

    כאן חשוב להדגיש כי כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, ניתן להתקין מערכת בקרה אותה מחברים לרשת האינטרנט, מה שמאפשר מעקב אחרי ביצועי המערכת.

    התקנת כל הרכיבים הללו יחדיו, מאפשרת למערכת להפוך את קרינת השמש לאנרגיה סולארית.

    הליך ההתנהלות מול החברה

    חשוב לוודא שהחברה הנבחרת לצורך התקנת מערכות סולאריות מסחריות, היא חברה מקצועית ומנוסה, בעלת מוניטין בתחום וניסיון פרטני בהתקנה של מערכות מהסוג ועבור המגזר הזה.

    יש לקחת בחשבון שהתקנת מערכות סולאריות מסחריות היא תהליך אשר אמור להתבסס על מספר שלבים – בשלב הראשון, תתקיים שיחת ייעוץ ראשונית, במהלכה גם ייבדקו תנאי השטח וגם יעלה הצורך להבין את מלוא הדרישות והצרכים של המזמינים מאותה המערכת. במהלך שיחת הייעוץ, אמורה להתקבל החלטה לגבי המערכת המתאימה ביותר עבור המטרה.

    בשלב הבא, אם אכן מתקיימת היתכנות להתקנת המערכת הרצויה, ניתן יהיה להתחיל בתכנון המערכת ומשם להתקדם לשלב בו היא תותקן בפועל.

    כאמור, רבות מהחברות אשר מציעות שירותי התקנה של מערכות סולאריות מסחריות, מאפשרות גם לקבל באותה הכתובת את שירותי התחזוקה השוטפת של המערכת – כך שהדרך המשותפת מול החברה אינה בהכרח מסתיימת לאחר שההתקנה הושלמה. חברת אנרגיה מתקדמת מספקת מערכות סולאריות מסחריות ואיכותיות.