ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  התקנת פאנלים סולאריים

  בשנים האחרונות, נרשמת עלייה בביקוש למערכות סולאריות, כאשר, הממשלה מצדה נקטה בפעולות שונות על מנת לעודד את אותו הביקוש.

  באמצעות התקנת פאנלים סולאריים, אשר מהווים את החלק המרכזי מהמערכת, ניתן לנצל את אנרגיית השמש לצורך ייצור של חשמל, מה שמפחית את הצורך בשימוש בחשמל ממקורות מזהמים.

  בשנים האחרונות, הודות לטכנולוגיות מתקדמות, המחירים של התקנת פאנלים סולאריים ירדו במידה רבה, כך שהתקנת הפאנלים היא גם פעולה אשר נחשבת כמשתלמת.

  כאן חשוב לציין שעלות ההתקנה, כוללת לא רק את התקנת הפאנלים, אלא גם את הרכיבים האחרים אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהמערכת ובין היתר: מתקן המיועד להנחת הפאנלים, כל הרכיבים המהווים חלק מהמערכת, החיבור של כל הרכיבים ועוד..

  התקנת פאנלים סולאריים – איך מרוויחים כסף מההתקנה?

  חברת החשמל מאפשרת למכור בעבורה, את כל הייתור של המערכת הסולארית בתמורה לתעריף אשר נקבע על ידה מראש.

  כאן חשוב להדגיש, שהשימוש הביתי בחשמל, אמור להיות מקוזז והתשלום יתבצע לאחר הקיזוז.

  למעשה, החל משנת 2016, בעלי המערכות הסולאריות נהנים מפטורים ממיסים שונים אשר הוטלו עליהם בעבר, אשר כוללים: מס הכנסה, מס ערך מוסף, היטל השבחה וארנונה (כל עוד ההכנסה הפאסיבית מהמערכת איננה עולה על 24 אלף ₪ בשנה) – כך שהליך התקנת פאנלים סולאריים על הגג, נחשב כיום למשתלם יותר מתמיד.

  פאנלים סולאריים – כמה חשמל ניתן לייצר באמצעותם?

  התשובה לשאלה לגבי כמות החשמל אותה ניתן לייצר באמצעות פאנלים סולאריים, תלויה במספר פרמטרים: אזור גאוגרפי – באזורים בהם קרינת השמש היא גבוהה יותר ולמשך ימים רבים יותר במהלך השנה, ייצור החשמל מהמערכת יהיה גבוה יותר.

  גם סוג הגג יכול להשפיע במידה לא קטנה על ייצור החשמל – כאשר המערכת ניתנת להתקנה על גבי כל סוגי הגגות, אך יש גגות אשר נחשבים כמתאימים יותר.

  גודלו של הגג יכול להשפיע גם הוא על כמות החשמל אשר תיוצר על ידי המערכת, כאשר, ככל שהגג גדול יותר, ניתן להתקין עליו כמות גדולה יותר של פאנלים ועל ידי כך למעשה, להפיק כמויות גדולות יותר של חשמל. חברת אנרגיה מתקדמת מתקינה פאנלים סולאריים בצורה איכותית ומקצועית.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    המרכז לאנרגיה מתקדמת

    ליצירת קשר

    שירותים נוספים

    פאנלים סולאריים לבית

    עד לשנת 2016 מי שרצה להתקין מערכת  פנלים סולאריים על הגג וכחלק מכך, לייצר חשמל...

    עוד על השירות

    מערכת סולארית מסחרית

    מערכת סולארית מסחרית, טומנת בחובה יתרונות רבים עבור כל מי שמחזיק בבעלותו מבנה מסחרי עם...

    עוד על השירות

    מערכות סולאריות ביתיות

    אם יש לכם גג, יש פעולה בה תוכלו לנקוט על מנת שאותו הגג יניב עבורכם...

    עוד על השירות

    התקנת לוחות סולאריים

    אם יש לכם גג בשטח הבית, תשמחו ודאי לגלות שהוא יכול לספק לכם כמקור הכנסה.

    הדרך להשגת מטרה זו, עוברת בהליך של התקנת לוחות סולאריים בגג – כאשר, בכוחם של לוחות אלו להפוך את אנרגיית השמש לחשמל.

    מעבר לעובדה שתוכלו להפיק תועלת גדולה מאותו החשמל המיוצר על הגג ולמעשה, למנוע מעצמכם את הצורך לשלם חשבונות חשמל גבוהים, כל קוט"ש חשמל אשר ייוצר  באמצעות הלוחות ואתם לא תעשו בו שימוש, יעבור לחברת החשמל והיא מצידה תשלם לכם בעבורו, בהתאם לתעריף אשר נקבע לצורך המטרה.

    אבל כאמור, בכדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות הרבים הטמונים בהתקנת לוחות סולאריים, בשלב הראשוני תתבצע בדיקה מקיפה על מנת לוודא שהגג שלכם אכן מתאים עבור המטרה.

    הליך התקנת לוחות סולאריים

    הליך התקנת לוחות סולאריים מתבסס על מספר שלבים ומצריך נקיטה בפעולות שונות ובין היתר: בדיקת הגג ותכנון מקדים של המערכת, שירותי ההתקנה בפועל, ניטור, בקרה ותחזוקה.

    בנוסף, הליך זה גם טומן בחובו הליכים בירוקרטיים ומצריך התנהלות מול גופים שונים – כאשר, במקרים רבים, החברה המתקינה תהיה ערוכה לסייע לכם גם בשלבים אלו.

    חשוב לציין, כי הליך התקנת לוחות סולאריים מצריך מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר – ולצד בדיקת הרמה המקצועית של אותה חברה, חשוב כאמור גם לוודא מה כוללים בדיוק אותם השירותים שהיא מציעה.

    דגש על כל הפרמטרים המדוברים, יאפשר לכם לבצע את הבחירה המיטבית באותה החברה.

    קבלת ההחלטות הנכונות

    התקנת לוחות סולאריים היא פעולה אשר זמינה הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור לקוחות עסקיים.

    המערכת מותקן על הגג ובמידה והיא הותקנה בצורה מקצועית ונכונה, היא עתידה לפעול ולשרת את בעליה לתקופת זמן כעשרים וחמש שנה.

    מערכת זו תייצר חשמל סולארי בהליך שקט וחסכוני וכאמור, אף תאפשר לבעליה להרוויח סכומי כסף בעבור פעולתה.

    כאמור, בהליך ההתקנה קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על פרמטרים רבים כמו: גודל הגג, אחוז השיפוע, מספר החודשים המעוננים בשנה ועוד..

    ורק חברה מנוסה ואמינה כמו אנרגיה מתקדמת, תחזיק ביכולות לתכנן את המערכת בצורה נכונה, תוך לקיחה בחשבון של כל אותם הגורמים המשפיעים.

    מתקין פאנלים סולאריים

    כל אדם המחזיק בבעלותו בית פרטי עם גג, יכול להתקין על גביו פאנלים סולאריים, לחסוך בחשבונות החשמל ואף להפיק רווחים ממכירת החשמל לחברת החשמל – אשר מצידה מציעה הסדרים ייעודיים לבעלי יצרני האנרגיה הקטנים עליהם נמנים בעלי הבתים הפרטיים.

    בכדי להתחיל וליהנות מכל היתרונות של פאנלים סולאריים, קיימת חשיבות גבוהה להתקין את הפאנלים בצורה מקצועית ומדויקת ותוך התאמה לתנאי הגג.

    במקום הזה בדיוק, יש להכניס לתמונה מתקין פאנלים סולאריים מקצועי ומנוסה, אשר יחזיק בידע ובהכשרות המתאימות וכמובן, יבסס את ההתקנה על תכנון מקיף וקפדני של המערכת.

    הזמנת מתקין פאנלים סולאריים מקצועי

    בכדי לבצעה התקנת פאנלים סולאריים בצורה מקצועית ומדויקת, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים אשר הינם בעלי השפעה על הליך ההתקנה ובין היתר:

    סוג הגג – כאן חשוב להדגיש שכיום, הודות לטכנולוגיות מתקדמות כמעט כל סוגי הגגות יכולים להתאים להתקנת הפאנלים.

    סוג הפאנלים – קיימים סוגים שונים של פאנלים כמו חד גבישי, דו גבישי ועוד.. כאשר מתקין פאנלים סולאריים מקצועי, ידע להתאים את סוג הפאנלים לצרכים, לדרישות ולתקציב של המזמינים.

    שיפוע הגג – בכדי שהקולטנים יצליחו לקלוט את עוצמת השמש בצורה החזקה ביותר, יש למקם אותם בזווית של 30 מעלות לכיוון דרום.

    כמובן, שלאחר בחינת הגג על נתוניו השונים, ההמלצה היא לבדוק מול בעל המקצוע, כמה זמן הוא חוזה שאמור לעבור עד להחזרת ההשקעה בהתקנה.

    לא להתפשר על פחות ממומחים

    אין כל ספק, כי התקנת פאנלים סולאריים כמו גם ההתקנה של שאר רכיבי המערכת הסולארית, דורשת רמה מקצועית בלתי מתפשרת ואמורה להתבסס על תכנון קפדני, אשר לוקח בחשבון את תנאי הגג.

    מהסיבה הזאת, חשוב להקפיד ולבחור בתבונה את אותו מתקין פאנלים סולאריים, אשר יבצע את עבודת ההתקנה – כאשר יש לוודא שברשותו, ההכשרה, הניסיון והידע המתאים והנדרש לצורך השגת המטרה. מכיוון שבהליך ההתקנה אמורים להיות מעורבים מספר בעלי מקצוע בעלי הכשרות שונות, חשוב לוודא שמאחורי אותו המתקין עומדת חברה מקצועית ואמינה כמו חברת אנרגיה מתקדמת, אשר מעסיקה את כל אותם בעלי מקצוע הנדרשים לצורך ביצוע העבודה.

    התקנת פאנלים סולאריים לבית

    רגע לפני שאתם שוקלים אם להתקין פאנלים סולאריים לבית, חשוב תחילה שתבינו במה מדובר.

    פאנלים סולאריים הינם לוחות אשר עשויים מסיליקון ובכוחם לקלוט את קרני השמש ולהמיר אותן לחשמל.

    בכדי להשיג את המטרה ולייצר חשמל באופן עצמאי על גג הבית, יש צורך להתקין מספר רב של פאנלים – מהסיבה הזאת, מערכת סולארית ביתית יכולה להיות מותקנת רק על גג אשר שטחו הינו גדול מ-60 מ"ר.

    בכדי שפאנלים סולאריים אכן ייצרו חשמל, קרן האור אמורה לפגוע בפאנל, וברגע שנוצר אותו המגע, האטומים משחררים אלקטרונים – בכדי ליצור מעגל חשמלי, המערכת כוללת גם חיבור של מוליכים בכל אחד מהצדדים של התא.

    ככל שמהערכת הינה גדולה יותר, כך היא תפיק כמות גדולה יותר של חשמל – כאשר, חשוב לדעת שישנם עוד מספר פרמטרים אשר ישפיעו על יכולותיה אלו.

    סוגים שונים של פאנלים סולאריים

    אם גם אתם מעוניינים בהליך של התקנת פאנלים סולאריים לבית (בדרך ליהנות מכל היתרונות הרבים אותם הם טומנים בחובם), חשוב שתהיו מודעים לסוגים שונים של הפאנלים הקיימים כיום בשוק ולהבדלים ביניהם, כאשר, בין הסוגים המדוברים:

    תא סיליקון חד גבישי (מתאים למשטחים קטנים יותר), תא סיליקון רב גבישי ותאים דקים וגדולים – ההבדלים בין סוגי הפאנלים, בא לידי ביטוי בין היתר בגובה התפוקה, כאשר יש פאנלים שהתפוקה שלהם תהיה גבוהה יותר וכאלו שהתפוקה שלהם תהיה מעט פחותה.

    כאן חשוב לציין, כי מתקין מקצועי, ידע לערוך בדיקה מקדימה ומקיפה לגג ובהתבסס על ממצאיה כמו גם על הדרישות והצרכים של המזמינים, להתאים את הסוג הנכון של הפאנלים.

    התקנת פאנלים סולאריים לבית שומרת על איכות הסביבה

    התקנת פאנלים סולאריים לבית, מהווה כצעד אשר בכוחו לתרום תרומה גדולה לסביבה – בצורה כזאת, צריכת החשמל לא תגיע ממקורות אשר נחשבים למזהמים.

    שנית כל, באמצעות הפאנלים הסולאריים ניתן לא רק לחסוך בחשבונות החשמל (מדובר בצמצום משמעותי בצריכת החשמל המגיע ממקור חיצוני), אלא גם ליהנות מהכנסה כספית פאסיבית – חברת החשמל משלמת עבור כל קוט"ש של חשמל אשר מסופק על ידי המערכת. חברת אנרגיה מתקדמת מתקינה פאנלים סולאריים לבתים פרטיים במקצועיות רבה.